دکتر کاظم دالایی

متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت

راهنمای سایت

برای استفاده بهینه از این وب سایت، دریافت اطلاعات جدید و استفاده از نوبت دهی آنلاین در سایت ثبت نام کنید. همچنین برای ثبت نظرات خود و تبادل نظر با مراجعه کنندگان لازم است عضو سایت باشید.

ثبت نام در سایت رایگان می باشد.

آمار بازدید سایت

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
23
412
1170
1451
4064
6669
93360

Online (60 minutes ago):10

Your IP:35.153.135.60
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

روش های پرداخت هزینه ها

 
       
دکتر کاظم دالایی روال پذیرش و درمان قبل و بعد از ارتودنسی تنظیم آنلاین نوبت ویزیت

 

به کلینیک دکتر کاظم دالایی متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاریهای فک و صورت خوش آمدید

 

"چیزهای کوچک کمال را ایجاد می کنند، اما کمال چیز کوچکی نیست"

دکتر کاظم دالایی و تمامی اعضای این گروه با افتخار ورود شما به یک لذت همیشگی را خوش آمد می گویند. لذتی سرشار از لبخندهای زیبا.  هدف ما تامین بهترین درمان ارتودنسی برای شماست. در این راه علاوه بر در حفظ سلامتی شما، نگرانی ها و نظرات شما را در نظر می گیریم و تلاش می کنیم محیطی همراه با آرامش و اطمینان برای شما فراهم کنیم.

شما می توانید از همین الان به داشتن دندانهای مرتب و لبخندی زیبا فکر کنید.

به محض اینکه برای سفری هیجان انگیز به سوی زیبایی آماده شدید با ما تماس بگیرید تا اولین قرار ملاقات را برایتان تنظیم کنیم.

 

در باره ارتودنسی

ارتودنسی چیست و متخصص ارتودنسی کیست؟

اُرتودُنسی (به انگلیسی: Orthodontics) یکی از رشته‌های تخصصی دندان‌پزشکی است. این کلمه مرکب است از دو واژه لاتین "ارتو" به معنای "راست" و "درست" و "ادوس" یا مشتق آن "دنس" به معنای "دندان". ارتودنسی یکی از مهمترین رشته‌های تخصصی دندانپزشکی است. همچنین اولین تخصص معرفی شده در دندانپزشکی می‌باشد.
کار ارتودنسی بیشتر تصحیح مال اکلوژن یا جفت شدن نامناسب دندانهاست. این امر می‌تواند ناشی از موقعیت نادرست دندانها یا دو فک نسبت به هم باشد یا ممکن است درجاتی از هر دو مشکل در یک فرد موجود باشد. درمان‌های ارتودنسی ممکن است تنها بر تصحیح موقعیت دندانها و یا تغییر الگو و جهت رشد دو فک (درمان‌های ارتوپدیک) متمرکز باشد. از جنبه دیگر می‌توان درمانهای ارتودنسی را به درمان با دستگاه‌های ثابت و متحرک تقسیم نمود. دستگاه‌های ثابت دستگاه‌هایی هستند که در طول درمان نیازی به خارج نمودن آنها از دهان توسط بیمار وجود ندارد و اجزای اصلی تشکیل دهنده آنها براکت و سیم می‌باشد. براکت‌ها همان اجزای کوچکی هستند که توسط چسب خاصی به دندان چسبانده می‌شوند. در بین مردم از اصطلاح سیم کشی یا سیم بستن دندان هم برای اشاره به این عمل استفاده می‌شود. دستگاه‌های متحرک انواعی هستند که بیمار می‌تواند در طول درمان آنها را از دهانش خارج کند، البته گاهی این خارج نمودن ممکن است بنا بر تجویز ارتودنتیست یا همان متخصص ارتودنسی محدود به زمان‌های کوتاهی مانند زمان غذا خوردن یا مسواک زدن باشد. این نوع دستگاه‌ها در بین مردم به "پلاک" مشهورند....ادامه مطلب

متخصص ارتودنسی شخص برگزیده در میان انبوه داوطلبان کنکور سراسری است که دوره دندانپزشکی عمومی را به مدت 6 سال طی کرده است و در یک کنکور فشرده و پر رقابت در بین چند هزار  دندانپزشکان عمومی توانسته است چند رتبه برتر را کسب نماید.

سپس دوره 3 تا 4 ساله رزیدنتی تخصصی را زیز نظر اساتید برجسته طی کند و در انتهای دوره تخصصی کنکور سوم بورد تخصصی را که مجموعه ای از آزمونهای تیوری و عملی از حدود 4 هزار صفحه منبع مکتوب و غیر مکتوب است با موفقیت طی میکند.

تفاوت دندانپزشک عمومی با متخصص ارتودنسی چیست؟

بیماران چگونه تفاوت دندانپزشک عمومی و متخصص ارتودنسی را متوجه شوند؟

اگر بیماران کلمه متخصص را قبل ازارتودنسی بروی تابلوی مطب یا کارت ویزیت دیدند میتوانند مطمین شوند که درمانگر ایشان متخصص ارتودنسی است و اگر عنوان دندانپزشک را فقط جراح-دندانپزشک (ارتونسی -اطفال ) تشکیل میداد و واژه متخصص دیده نشد حتما درمانگر ایشان دنداپزشک عمومی است و نه متخصص ارتودنسی. نکته مهم اینست که دندانپزشکان عمومی اجازه رسمی برای انجام درمانهای ارتودنسی ثابت را ندارند چرا که آموزشهای رسمی دانشگاهی برای دندانپزشکان عمومی فقط شامل ارتودنسی متحرک میشود. راه دیگر برای شناخت متخصص ارتودنسی مراجعه به سایت رسمی انجمن ارتودنتیست های ایران است که اسامی متخصصین عضو این انجمن در آنجا آمده است.

http://www.iao.ir

متخصصین ارتودنسی که در دانشگاه تدریس در رشته ارتودنسی میکنند عضو هییت علمی دانشگاه هستند که علاوه بر تدریس به تحقیق پیرامون آخرین دستاوردهای علمی در علم ارتودنسی میپردازند.

تاییدیه شرکت دکتر دالایی در یکصد  و یازدهمین کنگره متخصص های ارتودنسی آمریکا در شیکاگو تاییدیه دکتر کاظم دالایی متخصص ارتودنسی از شرکت دیمون سیستم دکتر کاظم دالایی متخصص ارتودنسی استاد نمونه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تاییدیه دکتر کاظم دالایی متخصص ارتودنسی در هفتمین کنگره بین المللی انجمن ارتودنتیست های ایران

تماس با ما
آدرس: تقاطع میرداماد و شریعتی، ابتدای میرداماد، ساختمان شماره 3، طبقه 2
تلفن: 22225457 و 26406863
همچنین می توانید توسط فرم زیر از طریق ایمیل با ما در تماس باشید:
500 characters left
Add files